Prijava na delavnico učenje učenja in pomnjenja

V ponedeljek, 23. 10. 2023 ob 15.00 bomo organizirali delavnico o Učinkovitem učenju in pomnjenju. Delavnica bo potekala v živo. Izvajalka predavanj je mag. Marina Vodopivec, naša predavateljica na Višji strokovni šoli.

Namen delavnice je, da približamo udeležencem izobraževanja odraslih na BIC Ljubljana, pomen izobraževanja in jim ob začetkom izpitnega obdobja pomagamo pri pripravi na učenje.

Delavnica bo trajala 2 šolski uri. Na delavnici boste spoznali dejavnike in stile uspešnega učenja. Vsi udeleženci delavnice boste prejeli gradiva za identifikacijo lastnega stila učenja in navodila za bolj uspešno učenje. Obravnavali bomo različne tehnike učenja, 3 stopenjski model spomina in vaje za koncentracijo in pozornost.

V kolikor se delavnice nameravate udeležiti, svojo prijavo oddajte na povezavi najkasneje do petka, 20.10.2023 do 12.00 ure.

Comments are closed.